Stół do piłkarzyków
W naszym sklepie posiadamy sprzęt do bilarda, darta czy szermierki. Znajdą u nas państwo także stół do piłkarzyków. Szeroki asortyment pozwoli wybrać odpowiedni foosball, dostosowany do państwa budżetu czy konkretnych potrzeb. Korzystając z naszego sklepu, zapewniają sobie państwo całą masę sportowych wrażeń.
Organizacja bankietów
Jeśli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu imprezy, skorzystaj z usług poznańskiej firmy Expedition. Organizujemy między innymi bankiety. W skład naszej oferty wchodzi zarówno pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca (być może zdecydujesz się na jedną z ekskluzywnych sal, z którymi współpracujemy), jak i zapewnienie pełnego wyposażenia, cateringu oraz oprawy muzyczno-artystycznej. Zadbamy także o właściwe naświetlenie oraz nagłośnienie i wizualizacje. Współpracujemy z Klientami z całego kraju.
skoki w tandemie
Wszystkich zainteresowanych sportami ekstremalnymi zapraszamy do skorzystania z oferty Sky Camp. Organizujemy skoki w tandemie. Nasi instruktorzy przeprowadzają krótką naukę zachowania podczas lotu, a następnie wznosimy się wszyscy na wysokość 4000 metrów. To właśnie z tego pułapu, z pokładu samolotu Pilatus Porter (PC-6) wyskoczysz wraz z naszym instruktorem. Lot trwa około 10-12 minut, podczas których doznasz niezapomnianych wrażeń i przeżyjesz niezwykłe emocje. Zachęcamy do zapoznania się w pełni z naszą ofertą.
Laserowy paintball
Jeśli chcesz zorganizować swojej pociesze niezapomniane przyjęcie, zdecyduj się na zabawę w poznańskiej Wielkiej Spluwie. Polecamy zorganizować u nas urodziny dla dzieci, podczas których zagrają w laserowy paintball. Zabawa jest całkowicie bezpieczna, nie ma obawy, że najmłodszym stanie się krzywda. Oferujemy także tradycyjny paintball oraz bumper ball - grę w piłkę nożną, rugby i kręgle w dmuchanej kuli. Takie imprezy z pewnością zostaną niezapomniane i wywołają uśmiech na twarzy każdego uczestnika. Sprawdź na stronie cennik i umów się.
Skoki tandemowe nad morzem
Marzą ci się ekstremalne przeżycia? Zapewnią je organizowane przez nas skoki tandemowe nad morzem. Załóż zabezpieczenia spadochronowe, przyczep się do wykwalifikowanego instruktora, wsiądź do samolotu, otwórz drzwi i leć w dół z prędkością 200 km/h, podziwiając piękny Bałtyk, Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski.
Wynajem symulatorów jazdy
Kto nie marzył o tym, żeby wziąć udział w wyścigu jak na torach Formuły I? Z naszą bogatą ofertą jest to możliwe - oferujemy wynajem symulatorów jazdy samochodem. Urządzenia wyposażone są w specjalny kokpit, który pozwala na to, by uczestnik czuł się tak, jakby właśnie się znajdował w samochodzie wyścigowym.
Szachy
Jesteśmy producentem eleganckiej gry planszowej z długoletnią tradycją. Szachy, które oferujemy to najwyższej jakości drewniane tablice, dzięki którym skutecznie ćwiczymy nasze zdolności intelektualne i strategiczne. W zestawie znajdują się także pięknie wykonane pionki i figury w wielu kolorach i rozmiarach.
2017 - © www.cozadzien.com.pl