skoki w tandemie
Wszystkich zainteresowanych sportami ekstremalnymi zapraszamy do skorzystania z oferty Sky Camp. Organizujemy skoki w tandemie. Nasi instruktorzy przeprowadzają krótką naukę zachowania podczas lotu, a następnie wznosimy się wszyscy na wysokość 4000 metrów. To właśnie z tego pułapu, z pokładu samolotu Pilatus Porter (PC-6) wyskoczysz wraz z naszym instruktorem. Lot trwa około 10-12 minut, podczas których doznasz niezapomnianych wrażeń i przeżyjesz niezwykłe emocje. Zachęcamy do zapoznania się w pełni z naszą ofertą.
Laserowy paintball
Jeśli chcesz zorganizować swojej pociesze niezapomniane przyjęcie, zdecyduj się na zabawę w poznańskiej Wielkiej Spluwie. Polecamy zorganizować u nas urodziny dla dzieci, podczas których zagrają w laserowy paintball. Zabawa jest całkowicie bezpieczna, nie ma obawy, że najmłodszym stanie się krzywda. Oferujemy także tradycyjny paintball oraz bumper ball - grę w piłkę nożną, rugby i kręgle w dmuchanej kuli. Takie imprezy z pewnością zostaną niezapomniane i wywołają uśmiech na twarzy każdego uczestnika. Sprawdź na stronie cennik i umów się.
Skoki tandemowe nad morzem
Marzą ci się ekstremalne przeżycia? Zapewnią je organizowane przez nas skoki tandemowe nad morzem. Załóż zabezpieczenia spadochronowe, przyczep się do wykwalifikowanego instruktora, wsiądź do samolotu, otwórz drzwi i leć w dół z prędkością 200 km/h, podziwiając piękny Bałtyk, Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski.
Wynajem symulatorów jazdy
Kto nie marzył o tym, żeby wziąć udział w wyścigu jak na torach Formuły I? Z naszą bogatą ofertą jest to możliwe - oferujemy wynajem symulatorów jazdy samochodem. Urządzenia wyposażone są w specjalny kokpit, który pozwala na to, by uczestnik czuł się tak, jakby właśnie się znajdował w samochodzie wyścigowym.
Szachy
Jesteśmy producentem eleganckiej gry planszowej z długoletnią tradycją. Szachy, które oferujemy to najwyższej jakości drewniane tablice, dzięki którym skutecznie ćwiczymy nasze zdolności intelektualne i strategiczne. W zestawie znajdują się także pięknie wykonane pionki i figury w wielu kolorach i rozmiarach.
gra tajemnic
Szukasz rozrywki, zachęcającej do główkowania? Stworzona przez nas Gra Tajemnic to strona, która zaoferuje Tobie wiele kryminalistycznych przygód online. Każde z wyzwań to inna opowieść fabularna, zbudowana z kilku logicznych problemów. Ich rozwikłanie doprowadza uczestnika do zwycięstwa oraz nagrody pieniężnej. Spróbuj intelektualnego hobby, które rozwija kreatywność i myślenie.
Worki żeglarskie
W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości wodoodporne worki żeglarskie. Są one wykonane z materiału, którego nie atakują grzyby i nie uszkadza się w wyniku promieni słonecznych. Główną zaletą jest nieprzemakalność torby, a wysoka jakość zastosowanego materiału pozwala jej być odporną na otarcia.
Klocki przyssawki
Małe dziecko potrzebuje treningu wszystkich zmysłów, by prawidłowo się rozwijać. W naszym sklepie internetowym odnajdą Państwo zabawki, które doskonale stymulują wzrok, słuch oraz dotyk u najmłodszych dzieci. Klocki, przyssawki, kubeczki czy bąbelki to tylko niektóre z propozycji, dzięki którym maluch może lepiej poznawać świat oraz swoje ciało. Wszystkie nasze produkty wykonano z bezpiecznych i atestowanych materiałów.
2017 - © www.cozadzien.com.pl