Atrakcje na imprezy
Wieczory tematyczne to jedno z rozwiązań, które Państwu proponujemy. Polegają one na organizowaniu eventu dla pracowników, którego zadaniem jest wpisać się w określony charakter. Wszystkie atrakcje, które mają miejsce podczas takiego wydarzenia, tworzą taki wieczór niezapomnianym. Wiele firm zaufało nam już i powierzyło organizację wieczoru tematycznego (korzystając z naszych pomysłów lub sugerując swoje). Teraz i Ty możesz do nich dołączyć! Szczegółową ofertę i przykładowe rozwiązania znajdziesz na naszej stronie.
taniec towarzyski Warszawa
Specjalnie dla państwa postanowiliśmy stworzyć akademię nauczania tańca towarzyskiego w Warszawie. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie i możecie państwo liczyć na doskonałej jakości lekcje, pełne przydatnych porad. Dzięki temu nie tylko miło spędzicie czas i poznacie ciekawych ludzi, ale również wyjdzie wam to na zdrowie.
Stół do piłkarzyków
W naszym sklepie posiadamy sprzęt do bilarda, darta czy szermierki. Znajdą u nas państwo także stół do piłkarzyków. Szeroki asortyment pozwoli wybrać odpowiedni foosball, dostosowany do państwa budżetu czy konkretnych potrzeb. Korzystając z naszego sklepu, zapewniają sobie państwo całą masę sportowych wrażeń.
Lego Ninjago
Dzięki oferowanym przez nas zabawkom, Twoje dzieci będą mogły rozwijać swoją kreatywności przy pomocy postaci, które podziwiają na ekranach telewizorów lub komputerów. Korzystając z naszych zabawek z serii Lego Ninjago, będą mogły zbudować krainę Spinjitzu. A ponadto będą mogły razem z Lloydem i jego przyjaciółmi stanąć oko w oko z Lordem Garmadonem.
Organizacja bankietów
Jeśli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu imprezy, skorzystaj z usług poznańskiej firmy Expedition. Organizujemy między innymi bankiety. W skład naszej oferty wchodzi zarówno pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca (być może zdecydujesz się na jedną z ekskluzywnych sal, z którymi współpracujemy), jak i zapewnienie pełnego wyposażenia, cateringu oraz oprawy muzyczno-artystycznej. Zadbamy także o właściwe naświetlenie oraz nagłośnienie i wizualizacje. Współpracujemy z Klientami z całego kraju.
Imprezy muzyczne
Niesamowity klimat, zabawa do rana i uzdolnieni twórcy - tak właśnie wyglądają nasze imprezy muzyczne. Jeżeli więc szukacie w stolicy miejsca, w którym będziecie mogli spożytkować niekończące się zapasy energii i poruszać się na parkiecie, a także doceniacie dobrych artystów, to nasz klub będzie do tego idealnym miejscem.
2017 - © www.cozadzien.com.pl