Wesela Bydgoszcz
Wiele osób zastanawia się nad odpowiednim miejscem w Bydgoszczy, które spełnia wszystkie warunki konieczne do organizacji wesela. Musi to być obszerna sala, przyjemna i przygotowana do działania obsługa oraz wsparcie cateringowe, które pozwoli zaoszczędzić sporo wydatków i jednocześnie skorzystać ze wspaniale przygotowanego i skomponowanego menu. City Hotel spełnia wszystkie te warunki, dlatego też pragniemy pomagać państwu podczas organizacji. Naszym atutem jest również lokalizacja w samym sercu miasta.
Weekend w Ciechocinku
Hotel Villa Andalucia w Ciechocinku cieszy się ogromną popularnością w szczególności wśród warszawiaków, którzy często po tygodniu pracy przyjeżdżają, aby odpocząć i nabrać nowych energii. A co może zaoferować hotel Spa? Hotel Spa w swojej ofercie ma na przykład aromaterapię, saunę fińską, hydroterapię Kneppa, masaż leczniczy ( jak na przykład masaż kamieniami), refleksoterapię, talasoteraipę i wiele innych. Weekend w Ciechocinku? tylko u Nas! Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji.
Hotel spa
Prowadzimy hotel spa z basenem w Zawoi, który został nie raz wyróżniony przez klientów za jakość i przyjazne udogodnienia dla rodzin. Wakacje u nas to gwarancja odprężenia, między innymi w strefie Wellness, dużym basenie, ośrodku zdrowia. To także możliwość podniesienia sprawności fizycznej w profesjonalnej siłowni. Romantyczny weekend w górach? Tylko w naszym hotelu.
Warszawa apartamenty
Planujesz zamieszkać w największym polskim mieście, jakim jest Warszawa? Apartamenty oferowane przez nas, pozwolą Ci na przyjemne życie w stolicy naszego kraju. Atrakcyjna lokalizacja, kompleksowe wyposażenie we wszystkie potrzebne sprzęty i doskonały, nowoczesny wystrój - tymi cechami charakteryzują się wszystkie oferowane przez nas lokale.
Kaszuby spa z basenem
Zapraszamy do wyjątkowego nowoczesnego hotelu z basenem położonego w sercu Kaszub. Czterogwiazdkowy hotel Kriston oferuje luksusowe warunki zakwaterowania w komfortowych pokojach, wyśmienite menu, a także szeroki wybór zabiegów SPA i rytuałów pielęgnacyjnych, które zapewnią pełen relaks i wypoczynek w otoczeniu wyjątkowej przyrody. jedną z licznych atrakcji naszego obiektu jest hotelowy aquapark, łączący w sobie zalety basenu sportowego i rekreacyjnego oraz wodnego placu zabaw dla dzieci. Proponujemy również możliwość skorzystania z sauny suchej oraz jacuzzi pod gołym niebem.
2017 - © www.cozadzien.com.pl