Wesela Bydgoszcz
Wiele osób zastanawia się nad odpowiednim miejscem w Bydgoszczy, które spełnia wszystkie warunki konieczne do organizacji wesela. Musi to być obszerna sala, przyjemna i przygotowana do działania obsługa oraz wsparcie cateringowe, które pozwoli zaoszczędzić sporo wydatków i jednocześnie skorzystać ze wspaniale przygotowanego i skomponowanego menu. City Hotel spełnia wszystkie te warunki, dlatego też pragniemy pomagać państwu podczas organizacji. Naszym atutem jest również lokalizacja w samym sercu miasta.
Noclegi kaszuby
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie najlepsze noclegi. Kaszuby stanowią obszar, na terenie którego znajdziecie naszą bazę hotelową. Przygotowane przez nas pokoje pozwalają na zagwarantowanie naszym gościom odpowiedniego komfortu oraz wygody podczas pobytu w naszym pensjonacie. Znajdziecie u nas rozmaite apartamenty dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odwiedzających nas turystów. Gwarantujemy Wam najbardziej konkurencyjne ceny. Zachęcamy do rezerwowania terminów.
Weekend w Ciechocinku
Hotel Villa Andalucia w Ciechocinku cieszy się ogromną popularnością w szczególności wśród warszawiaków, którzy często po tygodniu pracy przyjeżdżają, aby odpocząć i nabrać nowych energii. A co może zaoferować hotel Spa? Hotel Spa w swojej ofercie ma na przykład aromaterapię, saunę fińską, hydroterapię Kneppa, masaż leczniczy ( jak na przykład masaż kamieniami), refleksoterapię, talasoteraipę i wiele innych. Weekend w Ciechocinku? tylko u Nas! Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji.
Zielone szkoły
Kolonie to idealny czas, by poznać nowe osoby i zawiązać przyjaźnie. Jest to również szansa, by wyjechać do miejsca, w którym nigdy się nie było. Nasza firma specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju wyjazdów, takich jak wycieczki zorganizowane czy zielone szkoły. Pośród popularnych kierunków podróży znajduje się Bułgaria, Hiszpania czy Chorwacja. Szczegółowe programy wyjazdów znajdują się na naszej stronie internetowej.
Apartamenty Lublin
Przedstawiamy naszą ofertę pokoi we wschodniej części Polski. Nasze apartamenty w Lublinie przeznaczone są dla osób, które cenią sobie komfort, dobrą organizację przestrzeni oraz zakwaterowanie w praktycznej lokalizacji. Mieszkania znajdują się w zabytkowych kamienicach osłoniętych od hałasu. Wyposażone są w kuchnię i łazienkę.
strzelnica
Nasz hotel oferuje wiele atrakcji w zakresie aktywnego wypoczynku zarówno dla osób prywatnych, jak i zgrupowań firmowych. Na terenie naszego obiektu działa strzelnica sportowa. Oferujemy niezapomniane wrażenia dla wszystkich miłośników broni, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa.
2017 - © www.cozadzien.com.pl