Windy towarowe
Platformy dla niepełnosprawnych oraz windy towarowe wykorzystywane są przede wszystkim w dużych budynkach takich jak centra firmowe czy handlowe i różnego rodzaju biurowce. Nasza firma posiada tego rodzaju rozwiązania w swojej ofercie. Jeśli są Państwo zainteresowani zapraszamy do współpracy i kontaktu telefonicznego.
Tuleje z brązu
W naszym asortymencie znajdują się między innymi tuleje z brązu - wytrzymałego i odpornego na działanie czynników zewnętrznych tworzywa, które świetnie sprawdzi się w branży przemysłowej. W ofercie Demet Sp. z o.o. posiadamy również inne wyroby z miedzi, aluminium, mosiądzu lub aluminium. Wspieramy branże mechaniczne w kraju i za granicą. Dysponujemy gotowymi artykułami, takimi jak rury, kątowniki, płaskowniki, pręty oraz blachy. Nadają się do obróbki cieplnej, azotowania oraz innych czynności chemicznych. Nasze produkty wyróżniają się trwałością.
Plotery frezujące
Już od ponad 11 lat zajmujemy się projektowaniem oraz wytwarzaniem różnego rodzaju maszyn do precyzyjnej obróbki metali, drewna, folii, plexi i innych materiałów. W ofercie przedsiębiorstwa MILL znajdziecie Państwo między innymi plotery frezujące, dostępne w kilku modelach o zróżnicowanych parametrach technicznych i zastosowaniach. Wyposażone w CNC, czyli komputerowe sterowanie numeryczne, wyróżniają się doskonałą powtarzalnością parametrów produkowanych wyrobów. Ich dodatkowym atutem jest polska wersja językowa interfejsu, która znacznie ułatwia wprowadzanie ustawień.
Zetowniki
Wiemy doskonale, że ceownik tak, jak i zetowniki nie są dla nas naprawdę najważniejszą sprawą. W końcu wszyscy z nas są zadowoleni z tych zajęć - może nie dlatego, że chcieliśmy od zawsze dowiedzieć się czegoś więcej na takie tematy, jak właśnie zapinka, ceownik, czy też zetowniki. Po prostu studia wszyscy wspominamy naprawdę pozytywnie - przynajmniej najczęściej tak właśnie jest.
Armatura przemysłowa
W naszej ofercie znajdziesz najlepszą armaturę przemysłową na rynku. Posiadamy szeroki wybór artykułów w przystępnych cenach, które doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Proponujemy niezawodne przepustnice centryczne, podwójnie oraz potrójnie mimośrodowe, zasuwy, zawory dostępne w wielu różnych modelach, profesjonalne kompensatory, zastawki, hydranty, filtry oraz napędy. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego artykułu oraz szybką i profesjonalną obsługę.
Producent kartonów
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na praktyczne w zastosowaniu oraz niezawodne w każdej sytuacji opakowania kartonowe. Jako producent gwarantujemy najwyższa jakość produktów, solidność ich konstrukcji, a także niezwykle korzystna cena. Dzięki nam zainwestujesz w rozwiązania na najwyższym poziomie. Zainwestuj w odpowiednie pakowanie towaru!
przekładnie zębate
Produkcja elementów napędowych oraz komponentów to nasza domena. Przekładnie zębate i ślimakowe, koła i listwy zębate, łańcuchy oraz wiele innych produktów stanowią główny filar naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją współpracy oraz do kontaktu. Jesteśmy elastyczni i dbamy o każdego naszego klienta w indywidualny sposób.
suszenie
Twoja działalność potrzebuje wysokiej jakości urządzenia ogrzewającego bądź osuszającego? Nie sprowadzaj go z zagranicy. Nie kupuj używanego. Zamów je w polskiej firmie. Od 1989 roku projektujemy i wykonujemy na zamówienie rozmaite urządzenia energetyczne wysokiej klasy. Oferujemy suszenie warzyw i owoców, opiekarki, prażarki, nagrzewnice, schładzarki, zagęszczacze i wiele innych maszyn. Zadowolenie klienta jest naszą najwyższą satysfakcją. Świadczymy również serwisowanie naszych produktów. Zapraszamy.
Regeneracja rolek
Nasza firma zajmuje się tworzeniem pokryć stalowych na wałkach. Prowadzona przez nas regeneracja rolek umożliwia pokrycie ich nową warstwą mieszanki gumowej, silikonowej. Tego rodzaju pokrycia wykonuje się poprzez wulkanizację, dzięki temu nowa warstwa solidnie przylega do wałka. W ramach usług wykonujemy również wyważanie techniczne.
Demineralizacja
Dejonizacja wody, inaczej nazywana też demineralizacją, to proces związany z uzdatnianiem tego życiodajnego płynu. Demineralizacja wody odbywa się z użyciem odpowiednio dobranych urządzeń oraz substancji. Nasza firma oferuje tego typu produkty w atrakcyjnych cenach, o czym świadczą pozytywne opinie klientów.
Łożyska liniowe
Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie zakładów produkcyjnych z różnych sektorów i branż, bez odpowiedniego zaplecza technicznego. Zautomatyzowane działania pozwalają zoptymalizować koszty. W naszej ofercie znajdują się m.in. łożyska liniowe, pasy transportowe, koła pasowe i zębate i wiele innych akcesoriów do napędów.
Microsoft Power BI
To rozwiązanie stworzone dla analityków biznesu: ułatwia pracę, przyspiesza procesy i pozwala z poziomu jednego oprogramowania zarządzać tysiącami danych krytycznych. Microsoft Power BI to wizualizacje, modelowanie danych i błyskawiczne tworzenie raportów. Zgłoś się do nas - zapewniamy wdrożenia z obszary Business Intelligence.
gięcie rur stalowych
Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która wykona dla Ciebie profesjonalną obróbkę metalu metodą CNC, zgłoś się do nas. Oferujemy między innymi gięcie rur stalowych, blach czy profili według wysłanego nam rysunku technicznego. Niezawodne prasy hydrauliczne zapewniają najwyższą precyzję tworzonych elementów.
Montaż tht
To właśnie w ramach usług firmy Solitech wykonywane są różnego rodzaju instalacje, czy projekty elektryczne. Montaż THT to również praca, którą wykonujemy! Oferujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych Klientów - dlatego proponujemy tak atrakcyjne warunki współpracy oraz niezawodność w każdej sytuacji. Zachęcamy zatem do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty. To inwestycja w najwyższą jakość!
Przyrządy spawalnicze
Nasza firma już od wielu lat jest pionierem w zakresie produkcji prototypów zaawansowanych technologicznie urządzeń. Z naszą pomocą możesz wykonać takie rozwiązania, jak chociażby obrabiarki, drukarki wykorzystujące technikę tampodruku czy przyrządy spawalnicze. Jako wiodący producent nowoczesnych maszyn mamy realny wpływ na automatyzację procesów produkcyjnych.
Instalacje solarne
W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo najbardziej użyteczne instalacje solarne, jakie wykorzystywane mogą być w licznych obszarach. Pozwalają one na skorzystanie z alternatywnych źródeł energii, a co za tym idzie na uzyskiwanie niższych kosztów eksploatacji w naszych domach czy też budynkach.
Obsługa informatyczna firm
Jesteśmy całkowicie pewni, że obsługa informatyczna firm powinna opierać się na nowoczesnych narzędziach oraz kreatywności doświadczonych pracowników. Dlatego też zachęcamy do skorzystania ze wsparcia firmy Strefa-it. Dzięki nam zyskują Państwo możliwość zastosowania nowoczesnych systemów i platform. To także sposobność, aby opiekę nad ich sprawnością powierzyć ekspertom. Dzięki temu mogą Państwo zabezpieczyć sprawne działanie przedsiębiorstwa w obrębie całej technologii komputerowej.
programy dla firm
Nasze programy dla firm do prowadzenia sklepu internetowego pozwolą na stworzenie miejsca, w którym łatwo i skutecznie będzie można sprzedawać produkty lub usługi Klientom. Mają Państwo możliwość wprowadzenia systemu kodów rabatowych lub programu lojalnościowego. Możliwe jest również zarządzanie stanami magazynowymi. Narzędzie jest również kompatybilne z innymi rozwiązaniami informatycznymi, dzięki czemu firma może sobą powiązać istniejące już systemy. Można oczywiście stworzyć kategorie tematyczne.
HP Pavilion
Markowy sprzęt biurowy charakteryzuje się optymalnymi parametrami, który w każdej chwili można zabrać ze sobą w podróż biznesową. Laptopy marki HP Pavilion są zarówno wydajne, jak i lekkie. Prezentowane Państwu modele są dostępne w wielu wariantach w zależności od konfiguracji procesora, czy pamięci RAM. Dodatkowo oprócz sprzętu przenośnego zachęcamy do zapoznania się z ofertą komputerów stacjonarnych.
Pompy śrubowe
Przedsiębiorstwo nasze zakotwiczyło się w umysłach swoich Klientów jako podmiot niezwykle rzetelny oraz dostarczający najbardziej kompleksowych rozwiązań. Wśród nich znajdują się między innymi pompy śrubowe. Są to elementy należące do grupy rotacyjnych modeli wyporowych. Ich praca opiera się o ruchu obrotowym, który powoduje przesuwanie się substancji wypełniających w odpowiednim kierunku. Konsystencja owych cieczy pozostaje nieistotna o ile zamknięta jest w ramach charakterystyki lepkiej lub płynnej.
Wyposażenie dla branży obuwniczej
Producent specjalistycznych maszyn oferuje profesjonalne wyposażenie dla branży obuwniczej. Urządzenia dostępne w ofercie to między innymi maszyny do produkcji butów, cięcia skóry, syntetyków oraz materiałów z arkuszy. Takiego rodzaju rozwiązania są bardzo zautomatyzowane, dzięki czemu zwiększą wydajność całego zakładu.
Obróbka skrawaniem CNC
Rozwój technologiczny swoje największe piętno odcisnął na branży przemysłowej i produkcyjnej. Dzięki komputeryzacji i informatyzacji tych dziedzin, możliwe jest tworzenie elementów bogatych w detale konstrukcyjne, przy zachowaniu pełnej precyzji. Jedną z wykorzystywanych przez firmę AFM DEFUM S.A. metod jest obróbka skrawaniem CNC. Przyjmujemy indywidualne zlecenia klientów na wytwarzanie metalowych detali. Państwa projekt jest wczytywany przez komputer i numeryczny sterownik co gwarantuje maksymalną precyzję wykonania.
2017 - © www.cozadzien.com.pl