Masa cukrowa
Przygotowując ciasta, torty, babeczki czy innego typu desery warto zadbać o to, aby były one nie tylko pyszne, ale także o to, aby już sam wygląd zachęcał do ich skosztowania. W rozbudowanym asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy Cake Land znajduje się m. in. fantastyczna masa cukrowa, dzięki której możliwe będzie stworzenie pięknych i bardzo eleganckich ozdób. Nasz lukier plastyczny jest dostępny w wielu kolorach, dzięki czemu z łatwością uda Wam się przygotować każdy szczegół dekoracji właśnie tak, jak chcecie.
Foremki do pierników
Jeżeli ktoś nie wyobraża sobie świętowania bez domowych ciasteczek koniecznie powinien zapoznać się z ofertą naszego sklepu. Oryginalne foremki do pierników o ciekawych kształtach pozwolą na stworzenie niepowtarzalnych wypieków, które efektownie prezentować będą się na gwiazdkowym lub urodzinowym stole.
Produkty wegańskie sklep internetowy
Jesteśmy firmą wytwarzającą w pełni zdrowe i naturalne produkty wegańskie. Sklep internetowy prezentuje kilkanaście rodzajów żywności o smaku sera, stworzonych z orzechów i nasion oraz świeżych przypraw i płatków drożdżowych. Są pozbawione nabiału, sprawdzą się więc dla osób uczulonych na laktozę lub niespożywających nabiału.
Foremki aluminiowe hurtownia
Dostarczamy nasze produkty między innymi dla przedsiębiorstw, które działają w branży gastronomicznej. W szerokiej ofercie naszej hurtowni przygotowaliśmy foremki aluminiowe, które doskonale sprawdzają się na przechowywanie ciast, owoców, gotowych dań czy innego rodzaju produktów spożywczych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta również restauracje.
Sushi Radom
Nasza restauracja postawiła sobie za cel serwowanie autentycznej japońskiej kuchni. Znajdziesz u nas najlepsze sushi w Radomiu. Przyrządzamy je ze składników wysokiej jakości, które kupujemy tylko od sprawdzonych dostawców. Mamy szeroką ofertę zestawów, więc każdy znajdzie u nas coś na swoją kieszeń.
sklep z zakwasami
Naszą misją jest dostarczać ekologiczną, zdrową żywność na polskie stoły. Jesteśmy znani jako sklep z zakwasami najwyższej jakości. Ta mikstura z wody, mąki i przypraw jest niezbędna do przygotowania wielu polskich potraw. U nas znajdziesz m.in. koncentrat buraczany i do żuru. Można je wykorzystywać jako bazę do różnych zup.
Dzierżawa ekspresów
Wśród naszych usług znalazła się dzierżawa ekspresów do kawy. Chcemy zapewnić naszym partnerom korzystne rozwiązania, dlatego staramy się zagwarantować im optymalne warunki i jasne zasady współpracy. Zaufaj naszej firmie zajmującej się dzierżawą ekspresów do kawy - jesteśmy pewni, że współpraca ta przyniesie Ci wiele satysfakcji.
2017 - © www.cozadzien.com.pl