Stała obsługa prawna
Nie każda kancelaria w Katowicach jest w stanie w tak indywidualny sposób podejść do Klienta. Jednak dla naszych radców prawnych obsługa musi opierać się na elastyczności oraz otwartości prawnika. Tylko dzięki temu będzie on w stanie dostrzec nawet najdrobniejsze przesłanki mające wpływ na dalszy przebieg sprawy oraz właściwie nimi pokierować. Kontaktując się z naszym biurem mogą Państwo liczyć na wsparcie w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego, jak również spółek i korporacyjnego.
Kancelaria prawna Konin
Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub przymierzasz się do jej rozpoczęcia? W razie problemów możesz skorzystać z pomocy, jaką świadczy Kancelaria Prawna Karoliny Raszewskiej-Wysockiej w Koninie. Ułatwiamy formalności związane z rejestracją spółki czy firmy oraz przygotowujemy i wydajemy opinie na temat regulaminów i statutów.
Księgowa Łódź
Pełną obsługę księgową firm, przedsiębiorstw oraz instytucji zapewnia nasze Łodzkie biuro rachunkowe. Cennik naszych usług jest szczegółowo opisany na naszej oficjalnej stronie internetowej. Oferujemy doradztwo finansowe, pomoc w optymalizacji obciążeń podatkowych, a także prowadzenie działku kadr i płac.
Windykacja Kraków
Witaj na stronie kancelarii Wolff & Sieniawski. Wejdź jeśli interesuje Cię windykacja. Zajmujemy się skutecznym odzyskiwaniem należności. Najpierw próbujemy załatwić sprawę polubownie, jednak w przypadku braku reakcji ze strony dłużnika kierujemy sprawę do rozwiązania przez sąd. Współpracujemy z kancelariami komorniczymi. Działamy skutecznie, ponieważ zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych radców prawnych. Zapraszamy również klientów zainteresowanych sprawami z prawa rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego itp.
Kancelaria prawna Rzeszów
Współpracujemy z klientami indywidualnymi, pomagamy również przedstawicielom firm. Kancelaria prawna w Rzeszowie (Jacka i Agnieszki Sznajder) prowadzi fachowe doradztwo z różnych dziedzin prawa na podstawie dostarczonych przez Państwa dokumentacji. Specjalizujemy się szczególnie w sprawach z zakresu prawa pracy, spadkowego i gospodarczego, a także w czasie ubiegania się o odszkodowania. Poza poradami prawnymi, proponujemy rzeczywiste zastępstwo sądowe, jeżeli reprezentacja prawnika będzie mogła przynieść lepsze skutki dla klienta.
Rozwody Warszawa
Pomocą z zakresu takich gałęzi prawa jak prawo rodzinne zajmuje się w Warszawie adwokat Bartosiak, który prowadzi własną kancelarię adwokacką. Prawnik świadczy kompleksowe usługi związane z rozwodami, separacjami, czy też uzyskaniem świadczeń alimentacyjnych. Mecenas sporządza zarówno odpowiednie dokumenty, jak i reprezentuje klienta w Sądzie Rodzinnym.
2017 - © www.cozadzien.com.pl