Windykacja
Witaj na stronie kancelarii Wolff & Sieniawski. Wejdź jeśli interesuje Cię windykacja. Zajmujemy się skutecznym odzyskiwaniem należności. Najpierw próbujemy załatwić sprawę polubownie, jednak w przypadku braku reakcji ze strony dłużnika kierujemy sprawę do rozwiązania przez sąd. Współpracujemy z kancelariami komorniczymi. Działamy skutecznie, ponieważ zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych radców prawnych. Zapraszamy również klientów zainteresowanych sprawami z prawa rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego itp.
Outsourcing ABI
Przedsiębiorcy decydujący się na prowadzenie działalności online, nie muszą dłużej martwić się o konieczność zatrudnienia administratora bezpieczeństwa informacji. Atrakcyjną cenowo ofertą jest outsourcing ABI, polegający na wykonywaniu obowiązków przez specjalistę z kancelarii prawa e-commerce w Warszawie.
kancelaria adwokacka
Nasza kancelaria adwokacka Haber & Haber zapewnia pomoc przy prowadzeniu spraw związanych z uzyskaniem odszkodowania lub zadośćuczynienia. Zespół prawników proponuje reprezentowanie poszkodowanych w postępowaniach sądowych oraz przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i innymi podmiotami odpowiedzialnymi. Udzielamy wsparcia przy wnoszeniu roszczeń z tytułu błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych, zdarzeń losowych, czynów niedozwolonych, itp. Działamy na terenie Gdańska, w dogodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy dojazd.
Adwokat
Jeżeli interesuje Cię pomoc w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego - udzieli Ci jej doświadczony adwokat. Olsztyn to miasto, w którym działa specjalistka od tego typu spraw. Wysokie kompetencje i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat sprawia, że jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, z jaką sprawą do niej przyjdziesz możesz być pewien, że spotkasz się z zaangażowaniem i wnikliwym podejściem do problemu. Wybierając tego prawnika w Olsztynie możesz być pewny, że współpraca przyniesie Ci powody do zadowolenia.
2017 - © www.cozadzien.com.pl