Windykacja
Witaj na stronie kancelarii Wolff & Sieniawski. Wejdź jeśli interesuje Cię windykacja. Zajmujemy się skutecznym odzyskiwaniem należności. Najpierw próbujemy załatwić sprawę polubownie, jednak w przypadku braku reakcji ze strony dłużnika kierujemy sprawę do rozwiązania przez sąd. Współpracujemy z kancelariami komorniczymi. Działamy skutecznie, ponieważ zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych radców prawnych. Zapraszamy również klientów zainteresowanych sprawami z prawa rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego itp.
Kancelaria prawna Rzeszów
Współpracujemy z klientami indywidualnymi, pomagamy również przedstawicielom firm. Kancelaria prawna w Rzeszowie (Jacka i Agnieszki Sznajder) prowadzi fachowe doradztwo z różnych dziedzin prawa na podstawie dostarczonych przez Państwa dokumentacji. Specjalizujemy się szczególnie w sprawach z zakresu prawa pracy, spadkowego i gospodarczego, a także w czasie ubiegania się o odszkodowania. Poza poradami prawnymi, proponujemy rzeczywiste zastępstwo sądowe, jeżeli reprezentacja prawnika będzie mogła przynieść lepsze skutki dla klienta.
Kancelaria prawna
Nasza kancelaria prawna to zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych prawników, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc Państwu rozwiązań wszelkie problemy natury prawnej. W tym celu prowadzimy konsultacje z różnych dziedzin prawa, jak również sprawy sądowe naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu!
Outsourcing ABI
Przedsiębiorcy decydujący się na prowadzenie działalności online, nie muszą dłużej martwić się o konieczność zatrudnienia administratora bezpieczeństwa informacji. Atrakcyjną cenowo ofertą jest outsourcing ABI, polegający na wykonywaniu obowiązków przez specjalistę z kancelarii prawa e-commerce w Warszawie.
Spadek Wrocław
Z naszych usług mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i też biznesowi. Małgorzata Muszyńska Notariusz we Wrocławiu zajmuje się wykonywaniem odpisów urzędowych, a także potwierdzaniem zgodności z oryginałem dla dokumentacji firmowej lub indywidualnej. Czynności realizujemy zarówno w siedzibie kancelarii we Wrocławiu, jak i też w miejscu wskazanym przez klienta.
Kancelaria prawa upadłościowego Mazowieckie
Świadczymy pomoc klientom biznesowym zmagającym się z niewypłacalnością finansową. Nasza kancelaria prawa upadłościowego udziela doradztwa, podejmuje się prowadzenia spraw oraz reprezentacji sądowej klientów z województwa mazowieckiego. Prowadzimy także doradztwo w ramach ogłoszenia niewypłacalności przez indywidualne podmioty.
Windykacja Bydgoszcz
Zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców poszukujących skutecznego partnera w zakresie windykacji należności. Nasza oferta wyróżnia się kompleksowością działań przynoszących szybkie efekty w postaci uregulowania wierzytelności. Windykacja należności obejmuje wszystkie etapy postępowania, czyli jest to zarówno etap polubowny jak i sądowy oraz egzekucyjny i działań specjalnych. Zachęcamy do kontaktu i współpracy.
2017 - © www.cozadzien.com.pl