Windykacja
Witaj na stronie kancelarii Wolff & Sieniawski. Wejdź jeśli interesuje Cię windykacja. Zajmujemy się skutecznym odzyskiwaniem należności. Najpierw próbujemy załatwić sprawę polubownie, jednak w przypadku braku reakcji ze strony dłużnika kierujemy sprawę do rozwiązania przez sąd. Współpracujemy z kancelariami komorniczymi. Działamy skutecznie, ponieważ zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych radców prawnych. Zapraszamy również klientów zainteresowanych sprawami z prawa rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego itp.
Outsourcing ABI
Przedsiębiorcy decydujący się na prowadzenie działalności online, nie muszą dłużej martwić się o konieczność zatrudnienia administratora bezpieczeństwa informacji. Atrakcyjną cenowo ofertą jest outsourcing ABI, polegający na wykonywaniu obowiązków przez specjalistę z kancelarii prawa e-commerce w Warszawie.
Kancelaria prawa upadłościowego Mazowieckie
Świadczymy pomoc klientom biznesowym zmagającym się z niewypłacalnością finansową. Nasza kancelaria prawa upadłościowego udziela doradztwa, podejmuje się prowadzenia spraw oraz reprezentacji sądowej klientów z województwa mazowieckiego. Prowadzimy także doradztwo w ramach ogłoszenia niewypłacalności przez indywidualne podmioty.
Biuro notarialne Wrocław
Jednym z działań, których podejmuje się nasze Biuro notarialne we Wrocławiu jest przygotowywanie testamentu. Ostatnia wola pozwala przekazać w ręce spadkobierców dobra. Taka weryfikacja prawna pozwoli uniknąć wielu nieporozumień oraz roszczeń. Jednak nasza kancelaria notarialna to także ogromne wsparcie na co dzień dla tych, którzy pragną sporządzić akty umożliwiające sprzedaż lub kupno nieruchomości. Przygotowujemy także umowy deweloperskie oraz dożywocia. Zajmujemy się również doręczaniem zaświadczeń oraz sporządzaniem odpisów.
kancelaria adwokacka
Nasza kancelaria adwokacka Haber & Haber zapewnia pomoc przy prowadzeniu spraw związanych z uzyskaniem odszkodowania lub zadośćuczynienia. Zespół prawników proponuje reprezentowanie poszkodowanych w postępowaniach sądowych oraz przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i innymi podmiotami odpowiedzialnymi. Udzielamy wsparcia przy wnoszeniu roszczeń z tytułu błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych, zdarzeń losowych, czynów niedozwolonych, itp. Działamy na terenie Gdańska, w dogodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy dojazd.
prawnik online
Tylko w naszej ofercie masz możliwość skorzystania z fachowych usług, które świadczy nasz prawnik online. Ciesz się korzyściami płynącymi ze współpracy z nami. Bez konieczności wychodzenia z domu, możesz dostać profesjonalną poradę z zakresu prawa. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę internetową. Zapraszamy!
2017 - © www.cozadzien.com.pl