Kancelaria prawna Konin
Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub przymierzasz się do jej rozpoczęcia? W razie problemów możesz skorzystać z pomocy, jaką świadczy Kancelaria Prawna Karoliny Raszewskiej-Wysockiej w Koninie. Ułatwiamy formalności związane z rejestracją spółki czy firmy oraz przygotowujemy i wydajemy opinie na temat regulaminów i statutów.
Windykacja Kraków
Witaj na stronie kancelarii Wolff & Sieniawski. Wejdź jeśli interesuje Cię windykacja. Zajmujemy się skutecznym odzyskiwaniem należności. Najpierw próbujemy załatwić sprawę polubownie, jednak w przypadku braku reakcji ze strony dłużnika kierujemy sprawę do rozwiązania przez sąd. Współpracujemy z kancelariami komorniczymi. Działamy skutecznie, ponieważ zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych radców prawnych. Zapraszamy również klientów zainteresowanych sprawami z prawa rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego itp.
Kancelaria prawna Rzeszów
Współpracujemy z klientami indywidualnymi, pomagamy również przedstawicielom firm. Kancelaria prawna w Rzeszowie (Jacka i Agnieszki Sznajder) prowadzi fachowe doradztwo z różnych dziedzin prawa na podstawie dostarczonych przez Państwa dokumentacji. Specjalizujemy się szczególnie w sprawach z zakresu prawa pracy, spadkowego i gospodarczego, a także w czasie ubiegania się o odszkodowania. Poza poradami prawnymi, proponujemy rzeczywiste zastępstwo sądowe, jeżeli reprezentacja prawnika będzie mogła przynieść lepsze skutki dla klienta.
Rozwody Warszawa
Pomocą z zakresu takich gałęzi prawa jak prawo rodzinne zajmuje się w Warszawie adwokat Bartosiak, który prowadzi własną kancelarię adwokacką. Prawnik świadczy kompleksowe usługi związane z rozwodami, separacjami, czy też uzyskaniem świadczeń alimentacyjnych. Mecenas sporządza zarówno odpowiednie dokumenty, jak i reprezentuje klienta w Sądzie Rodzinnym.
rozwody Warszawa
Tego typu sprawom zawsze towarzyszy duża dawka emocji negatywnych, które niepostrzeżenie mogą przenieść się również na sale sądową, co nie jest dobre dla żadnej ze stron. Jako adwokat z Warszawy, którego specjalnością są rozwody. Świadczę pomoc w trybie udzielania porad, lub też dłuższej współpracy polegającej na ustaleniu linii obrony oraz reprezentowania klienta podczas spotkań mediacyjnych, czy też spraw sądowych.
Kancelaria notarialna Bydgoszcz
Na naszej stronie internetowej znajdziecie szczegóły naszej oferty, jaką realizuje dla Was nasz kancelaria notarialna we Wrocławiu. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na sporządzanie odpowiednich, potrzebnych naszym Klientom aktów prawnych, poświadczonych podpisem o ich zgodności z prawem oraz prawdziwości.
Dezynsekcja Warszawa
Nikt nie chce mieć karaluchów, prusaków i kleszczy w pomieszczeniu, w którym spędza czasu. Ponadto, w pomieszczeniach przemysłowych (zwłaszcza w branży spożywczej) mają one komfortowe warunki do życia i przenoszenia chorób na ludzi. Nasza firma zajmuje się zwalczaniem tego typu insektów. Prowadzona przez nas dezynsekcja ma miejsce na terenie Warszawy i okolic.
2017 - © www.cozadzien.com.pl