Transport medyczny
Niezależnie od tego, czy jest to przewóz krajowy, czy też międzynarodowy, firma E.U.R.O. Med staje na wysokości zadania. Oznacza to, że świadcząc usługi związane z prywatnym transportem medycznym, zadbamy zarówno o bezpieczeństwo pacjentów, jak i komfort podczas podróży. Dlatego też proponujemy państwu w pełni wyposażone pojazdy - wraz z wykwalifikowaną załogą. Odpowiedni sprzęt ratunkowy zapewni możliwość szybkiego reagowania w nagłych przypadkach. Istotne jest również to, iż nasze samochody dysponują klimatyzacją.
Producent podnośników samochodowych
Nasz specjalistyczny sklep funkcjonuje od 1992 roku, posiadając w swojej ofercie wyposażenie warsztatów samochodowych. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych sprzętów, które znajdą zastosowanie u każdego mechanika. W bogatym asortymencie odnajdziecie Państwo podnośniki dwukolumnowe, które są automatyczne; urządzenia do geometrii kół, wyważarki. Jako producenci wystawiamy gwarancję na wszystkie nasze wyroby diagnostyczne. Niezawodne i solidne konstrukcje sprawdzą się w każdym serwisie motoryzacyjnym.
Przesyłki kurierskie międzynarodowe
Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy oferują Ci nie tylko kompleksową realizację zlecenia ale także konkurencyjne ceny oraz szybkie dostarczenie paczki do odbiorcy. Firma GlobBox to operator logistyczny, który obsługuje przesyłki kurierskie międzynarodowe, obejmujące swoim zasięgiem wiele krajów znajdujących się w różnych zakątkach świata. Podaj nam swój adres lub skorzystaj z jednego z naszych punktów nadań. Na stronie internetowej znajdziesz informacje na temat zasad przygotowania pakunków. Zachęcamy do współpracy.
Myjnia bezdotykowa
Serdecznie polecamy Państwu znakomitej jakości myjnie bezdotykowe znajdujące się w ofercie firmy Tixewash Polska Sp.j. Są one przeznaczone do profesjonalnego mycia aut. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Proponujemy model TixeRapid, idealnie pasującą dla małych powierzchni np. przy stacji paliw.
Transport niepełnosprawnych
Organizujemy profesjonalne przewozy chorych na zabiegi, a także obsługę stacji dializ. Proponujemy usługę transportu medycznego zarówno międzynarodowego, jak i krajowego. Jest on możliwy dzięki rzetelnej współpracy ratowników, lekarzy, pielęgniarek, dyspozytorek i użyciu nowoczesnego sprzętu i floty pojazdów.
Stacja kontroli pojazdów Wrocław
Do dokumentów, których posiadanie jest bezwzględnym warunkiem możliwości poruszania się po drodze, należy dowód rejestracyjny samochodu. Znajduje się w nim nieprzekraczalna data wykonania okresowych badań technicznych. Taką usługę oferuje Halma, stacja kontroli pojazdów we Wrocławiu. Przyjmujemy auta nie tylko do 3,5 t, ale też przekraczające tę masę, uprzywilejowane, z instalacją gazową, po zmianach konstrukcyjnych, a także po zamontowaniu haka holowniczego. Zapraszamy również do naszej myjni samochodowej.
Zaciski hamulcowe
Układ odpowiadający za zmniejszanie prędkości pojazdu, jest z reguły podatny na mocne tarcia i działanie dużych sił odśrodkowych. Dlatego szczególnie istotna jest jego regularna konserwacja i wymiana zużytych elementów. Zaciski hamulcowe proponowane przez firmę Elast-Pol to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w większości popularnych marek samochodów ciężarowych. Modułowa konstrukcja to gwarancja odpowiedniego rozkładania sił, co znacznie wpływa na żywotność zarówno elementu, jak i też całego układu.
Koło łańcuchowe
Tworzony przez nie ruch obrotowy umożliwia odpowiednie przenoszenie napędu na kolejne elementy maszyny, dzięki czemu możliwa jest sprawna praca urządzenia. BOLTEX proponuje Państwu koła łańcuchowe z piastą oraz otworem wstępnym, zarówno w trybie Simplex, Duplex, jak i Triplex. Są to elementy o różnej średnicy roli i szerokości zęba.
Części do myjni samochodowych
W naszej ofercie znaleźć można samochodowe myjnie bezdotykowe. Polecane maszyny są niezawodne: sprawnie usuwają brud zarówno z karoserii, jak i z kół. Są również proste w obsłudze. Urządzenia myjące charakteryzują się także estetycznym, reprezentacyjnym wyglądem, dzięki któremu korzystanie z nich staje się jeszcze przyjemniejsze. W naszej ofercie znaleźć można inne maszyny, takie jak myjki wysokociśnieniowe i profesjonalne odkurzacze do prania ekstrakcyjnego oraz do mokrych lub suchych zanieczyszczeń.
Wypożyczalnia samochodów Katowice
Prowadzicie Państwo przedsiębiorstwo i zależy Wam na tym, by zamiast zaopatrywać się we flotę pojazdów na stałe korzystać z nich wyłącznie w określonym czasie? Wynajem długoterminowy samochodów, jaki umożliwiamy w ramach działalności firmy Volvia umożliwi Wam dokładnie takie rozwiązanie! Znajdziecie u nas zarówno zróżnicowane auta osobowe, dla ułatwienia nawigacji podzielone w naszej ofercie na klasy, jak i też eleganckie pojazdy dostawcze. Fizyczną siedzibę przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo we Wrocławiu.
Skuter junak
Proponujemy jeden z tradycyjnych modeli, znanych w polskiej motoryzacji już od lat. W Jednoślady Sklep proponujemy skuter Junak, które łączy w sobie walory estetyczne z praktycznością oraz funkcjonalnością. Na stronie naszej firmy znajdziesz modele w wielu interesujących wersjach, np. vintage czy typowo sportowe. W asortymencie zobaczysz również maszyny, które mogą obsługiwać osoby posiadające prawo jazdy kategorii B - jedynie na samochody osobowe. To sprzęt idealny dla początkujących kierowców.
Koparko ładowarki używane
Firma Bergerat posiada w swojej flocie maszyny nie starsze niż trzy lata, przez co gwarantuje sprawną i bezpieczną ich pracę. W naszej ofercie znajdą Państwo koparko-ładowarki używane, spycharki, walce i inne pojazdy renomowanej firmy Caterpillar, które są udostępnianie w korzystnej i zindywidualizowanej ofercie wynajmu.
2017 - © www.cozadzien.com.pl