Test ciążowy
Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju strumieniowy test ciążowy, który pozwala na wykrycie zapłodnienia już w kilka dni po jego nastąpieniu. Oferujemy wygodne w zastosowaniu próbniki z moczu, które dzięki wykrywaniu hormonów pozwalają na wskazanie, czy za kilka miesięcy zostaniesz mamą. Zapraszamy do zakupów.
Chirurg Ortopeda
W ośrodku świadczone są usługi dotyczące profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia operacyjnego układu szkieletowego, mięśniowego oraz więzadłowego w zakresie patologii narządu ruchu. Centrum Medyczne Gamma to położony w Warszawie szpital ortopedyczny, w którym wykonywana jest chirurgia kolana, biodra, barku, ręki oraz stopy. Ponadto, Pacjenci z problemami o charakterze onkologicznym mogą skorzystać z ich rozpoznawania oraz leczenia, poprzez usunięcie większości zmian zarówno złośliwych, jak i łagodnych.
Poradnia dietetyczna Warszawa
Zdrowe odchudzanie to podstawa w zwalczaniu nadwagi! Postaw już dziś na najkorzystniejsze rozwiązania i ciesz się nimi razem z naszym dietetykiem. To właśnie on doradzi Tobie w jaki sposób podjąć się odżywiania i spalania tłuszczu oraz nadmiernych kilogramów. Ta oferta z pewnością sprawi, że poczujesz się dobrze i jednocześnie będziesz wyglądać coraz lepiej! Zachęcamy wszystkie osoby, zainteresowane rozpoczęciem ekologicznego i odpowiedniego trybu życia - do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Aparat ortodontyczny Warszawa
Poszukujesz sprawdzonego dentystę dziecięcego w Warszawie? Zapisz swojego malucha na wizytę do S.TOM. Nasza placówka przygotowana jest na pacjentów w młodym wieku. Stosujemy odpowiednie metody znieczulania, aby kilkulatek nie zraził się do wizyt przez ból odczuwalny na przykład w trakcie borowania. Zapraszamy.
Podnośnik dla niepełnosprawnych
Nasza działalność ma na celu profesjonalne zaopatrzenie osób zmagających się z różnego typu chorobami i schorzeniami w wyposażenie, które pozwoli im na możliwie najlepsze funkcjonowanie. Medicus S.C. oferuje zarówno refundację środków pomocniczych i ortopedycznych w ramach umowy z NFZ, jak również zajmuje się wypożyczaniem sprzętu rehabilitacyjnego. W naszej ofercie dostępny jest np. specjalistyczny podnośnik dla niepełnosprawnych, który świetnie sprawdzi się w transporcie ludzi borykających się z problemami z układem ruchowym.
Rehabilitacja kardiologiczna
W Centrum Medycznym Karpacz S.A. przeprowadzamy między innymi rehabilitację kardiologiczną na najwyższym poziomie. Są to zajęcia ruchowe oraz zabiegi prozdrowotne dla osób, które przebyły zawał bądź też operację wszczepienia by passów, mają podwyższone ciśnienie tętnicze lub migotanie przedsionków. Dzięki naszym działaniom uda się Państwu szybko powrócić do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Z chorobami serca nie ma żartów, dlatego warto z jednej strony oszczędzać sobie wysiłków i stresów, z drugiej jednak systematycznie uprawiać aktywność fizyczną w umiarkowanym stopniu.
Rak prostaty leczenie
Szukaniem leku na śmiertelne choroby cywilizacyjne, zajmują się naukowcy od wielu lat. Tylko w oparciu o najnowsze badania kliniczne, może to przynieść jakiekolwiek efekty. Również we wrocławskim centrum Lexmedica szukamy sposobu na leczenie między innymi takich nowotworów, jak rak prostaty. Mogą się do nas zgłosić pacjenci, u których nie zaobserwowano jeszcze przerzutów groźnych zmian. W trakcie testów, korzystamy ze wsparcia aparatury do pomiarów czynności życiowych i wiedzy lekarzy różnych specjalizacji.
Fizjoterapia Warszawa
Mózgowe porażenie dziecięce, czy też nieprawidłowy rozwój centralnego układu nerwowego, czy narządów ruchu - to tylko niektóre zaburzenia u małych dzieci, które wymagają dobrze opracowanej terapii. Jedną z usług świadczonych przez warszawskie Centrum Bemowo jest rehabilitacja niemowląt. Nasi terapeuci pracują nad wypracowaniem odpowiednich nawyków ruchowych, co pozwala na stymulowanie zbyt wiotkich mięśni. W terapii wykorzystywane są takie metody jak NDT Bobath czy PNF. Zachęcamy do telefonicznej rejestracji wizyt.
Choroby wątroby
Plagą dzisiejszych czasów są choroby nieuleczalne. Piątym co do zachorowalności nowotworem, jest rak wątroby. Dotyka on osób w rozmaitym wieku, czasem nie dając wcześniejszych objawów. Jest to głównie problem mężczyzn i raczej dojrzałych ludzi, których organy nie jedno przeszły. Choroby wątroby mogą być wywołane różnymi czynnikami i nie jest to wyłącznie nadmierne spożywanie alkoholu. Marskość wątroby, czyli trwała utrata funkcji może wynikać ze źle prowadzonej diety, częstego zażywania ciężkich leków.
2017 - © www.cozadzien.com.pl