Test ciążowy
Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju strumieniowy test ciążowy, który pozwala na wykrycie zapłodnienia już w kilka dni po jego nastąpieniu. Oferujemy wygodne w zastosowaniu próbniki z moczu, które dzięki wykrywaniu hormonów pozwalają na wskazanie, czy za kilka miesięcy zostaniesz mamą. Zapraszamy do zakupów.
Podnośnik dla niepełnosprawnych
Nasza działalność ma na celu profesjonalne zaopatrzenie osób zmagających się z różnego typu chorobami i schorzeniami w wyposażenie, które pozwoli im na możliwie najlepsze funkcjonowanie. Medicus S.C. oferuje zarówno refundację środków pomocniczych i ortopedycznych w ramach umowy z NFZ, jak również zajmuje się wypożyczaniem sprzętu rehabilitacyjnego. W naszej ofercie dostępny jest np. specjalistyczny podnośnik dla niepełnosprawnych, który świetnie sprawdzi się w transporcie ludzi borykających się z problemami z układem ruchowym.
Rehabilitacja kardiologiczna
W Centrum Medycznym Karpacz S.A. przeprowadzamy między innymi rehabilitację kardiologiczną na najwyższym poziomie. Są to zajęcia ruchowe oraz zabiegi prozdrowotne dla osób, które przebyły zawał bądź też operację wszczepienia by passów, mają podwyższone ciśnienie tętnicze lub migotanie przedsionków. Dzięki naszym działaniom uda się Państwu szybko powrócić do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Z chorobami serca nie ma żartów, dlatego warto z jednej strony oszczędzać sobie wysiłków i stresów, z drugiej jednak systematycznie uprawiać aktywność fizyczną w umiarkowanym stopniu.
Optyk Kielce
Okulary korekcyjne to nie żaden element szpecący naszą twarz, a wręcz przeciwnie, to coś, co pomoże nam lepiej funkcjonować. Wybierając okulary musimy kierować się kilkoma czynnikami, po pierwsze muszą sprawiać, abyśmy lepiej widzieli, po drugie, muszą być dla nas wygodne, no i ostatnie muszą nam się podobać. O to wszystko zadbać może nasz profesjonalny optyk. Kielce gdzie znajduje się nasza siedziba serdecznie zapraszają na badanie wzorku.
soki owocowe
Idealnie sprawdzają się jako smaczny i pożywny napój, ponieważ bogate są w witaminy, przeciwutleniacze i minerały. Soki owocowe tworzymy tylko ze świeżych produktów, dzięki czemu masz pewność, że zachowują wszystkie swoje właściwości zdrowotne. Koktajle zapobiegają m.in. chorobom układu krążenia oraz przyśpieszają przemianę materii.
Ortodonta Gdynia
Zapraszamy do ortodonty w Gdyni w gabinecie stomatologicznym Dentus. Tylko u nas skorzystacie Państwo na miejscu z wszelkich niezbędnych badań i zabiegów. Wyleczymy ubytki, usuniemy zęby przeszkadzające w planowanym przemieszczaniu, założymy aparat, wykonamy RTG. Proste zęby to piękno oraz zdrowie.
Fizjoterapia Warszawa
Naszą specjalnością jest fizjoterapia. Warszawa to miasto, w którym świadczymy swoje profesjonalnie usługi, oferując każdemu pacjentowi najkorzystniejsze rozwiązania. Dla nas liczy się ich pełne zadowolenie oraz spełnienie wszelkich oczekiwań. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami! Możesz także odwiedzić naszą oficjalną witrynę internetową, na której udostępniliśmy najważniejsze informacje. Zachęcamy raz jeszcze do współpracy!
aquavibron
Szpital rehabilitacyjny, który oferuje pacjentom między innymi możliwość skorzystania z masażu wibracyjnego. Jest on przeprowadzany przy użyciu aparatu Aquavibron, który emituje drgania o częstotliwości do 3000 Hz. Pomimo tego, że przez urządzenie przepływa woda to sam zabieg jest suchy i trwa około 10 minut.
Producent kosmetyków
Ziaja to znany oraz lubiany na polskim rynku producent kosmetyków, który oferuje zawsze sprawdzone rozwiązania, atrakcyjne ceny, a także profesjonalne doradztwo. Wszystkie produkty kosmetyczne są skuteczne w działaniu oraz dostępne w różnorodnych wariantach. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty.
Okulista
Badanie wzroku, możliwość doboru i zakupu odpowiednich okularów korekcyjnych, a także soczewek kontaktowych. Okulista Andrzej Wójcicki z Kielc zapewnia pomoc w badaniu ostrości i wad wzroku, zapewniając jednocześnie dostęp do odpowiednich szkieł korekcyjnych. Wiedza zdobywana na szkoleniach, sympozjach i innych wydarzeniach naukowych, pozwala lekarzowi zbadać wzrok i zaproponować najlepsze rozwiązanie swojemu pacjentowi. Strona internetowa przedstawia szczegóły oferty. Serdecznie zapraszamy już dziś.
Usuwanie przebarwień Piła
Wykonujemy naświetlania laserem ablacyjnym CO2. Zabieg wykazuje dużą skuteczność jeśli chodzi o usuwanie przebarwień z okolicy twarzy, dłoni, szyi czy dekoltu. Wiązka światła aktywizuje skórę do produkcji kolagenu, co daje efekt wygładzenia i wyrównania kolorytu naskórka. Nasza klinika medycyny przeciwstarzeniowej przyjmuje pacjentów w Pile.
Leczenie stożka rogówki
Choroba ta objawia się narastającą krótkowzrocznością oraz astygmatyzmem, a jej konsekwencje mogą powodować utratę wzroku. Dlatego tak ważne jest leczenie stożka rogówki. Przeprowadza się ją wykonując zabieg cross - linking, który utwardza i wzmacnia narząd wzroku. Tego typu zabieg można także połączyć z laserową korekcją wzroku.
Obuwie zdrowotne
Wykonane z miękkiej skóry obuwie zdrowotne męskie zostało wyposażone w profilowaną wkładkę skórzaną z 3 strefami podpierającymi łuk stopy. Ponadto niektóre modele posiadają również wgłębienie pod piętą, które zapobiega koślawieniu, a miękka pianka znajdująca się pod zamszową wyściółką zapewnia komfort podczas chodzenia.
badanie metodą volla
Oferujemy diagnostykę schorzeń, które dopiero się rozwijają lub są w fazie początkowej. W tym celu przeprowadzamy badanie metodą Volla, która polega na pomiarach wegetatywno-rezonansowych. Zabiegi są stosowane w celu zlokalizowania ognisk zapalnych lub wykrycia alergenów i obciążeń chemicznych. Metoda pomaga też zdefiniować występujące schorzenia jako zapalne lub przewlekłe.
Leczenie zaburzeń lękowych Warszawa
Czy to znerwicowany styl życia, czy też inne czynniki zewnętrzne – coraz więcej osób cierpi na zaburzenia lękowe. Walczmy z depresją, podejmijmy leczenie, ponieważ nieleczona choroba może doprowadzić do groźnych powikłań ze strony całego organizmu. Warto skorzystać z terapii, dzięki której nabierzemy energii do życia.
Usuwanie blizn potrądzikowych Poznań
Przeprowadzamy zabiegi obejmujące dermatologię, estetyczną, laserową, kliniczną, dermatoskopię, dermatochirurgię. czy medycynę regeneracyjną. Wśród nich znajduje się usuwanie blizn potrądzikowych. W naszym gabinecie mieszczącym się na terenie poznania świadczymy także pomoc w przypadku łuszczycy, atopowego zapalenia skóry i nie tylko.
Autoanamneza
Podczas pierwszej wizyty w gabinecie psychiatrycznym przeprowadzany jest wywiad podmiotowy (autoanamneza). Uzyskiwane są informacje, które mają pomóc w diagnozie oraz późniejszym leczeniu. Jeśli jeszcze nie brałeś udziału w badaniu psychiatrycznym, to pamiętaj, aby podczas rozmowy być szczerym. W ten sposób lekarz będzie mógł zaplanować odpowiedni przebieg terapii.
powiększanie ust
Zabieg powiększania ust jest niezwykle popularny, jednak wiele kobiet nie decyduje się na niego ze względu na możliwość sztucznego efektu, który jest dość widoczny i łatwy do rozpoznania. Rozwiązaniem jest zabieg wykonywany przez naszą klinikę Sfera, wykorzystującą silikonowe implanty, zapewniające naturalny efekt.
endodoncja Warszawa
Obecnie, gdy potrzebne są specjalne zabiegi, pozwalające utrzymać czystość zębów i ich zdrowie, stosuje się różne aparaty medyczne. W naszym gabinecie znajdziesz specjalistyczny, nowoczesny sprzęt służący do przeprowadzania zabiegów endodoncji. Przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i młodych pacjentów. Świadczymy usługi z zakresu protetyki i chirurgii szczękowej. Ponadto zajmujemy się zachowawczym leczeniem zębów z użyciem mikroskopu i estetyką uzębienia.
Oczomyjki
W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do mycia twarzy. Proponowane przez nas oczomyjki posiadają opatentowaną wylewkę Axion MSR. Dzięki niej istnieje możliwość kierowania zanieczyszczeń w stronę kącików, co jest korzystne dla zdrowia. Z kolei zastosowanie materiałów z zawartością ABS sprawia, że sprzęt jest odporny na substancje niebezpieczne.
2017 - © www.cozadzien.com.pl