Sprzątanie Warszawa
Usługą, którą wiele osób chętnie powierza fachowcom jest sprzątanie. Warszawa jest miastem, w którym w tym zakresie skorzystać można z naszej oferty. Proponujemy sprzątanie domu, biura, a także sprzątanie awaryjne po zalaniach czy pożarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą profesjonalnych usług!
Szkolenia okresowe bhp Poznań
Celem naszej poznańskiej firmy jest pomoc w uzupełnianiu wiedzy pracowników oraz pracodawców. Organizowane przez nas szkolenia okresowe bhp mają na celu zapewnienie bezpiecznych, a jednocześnie higienicznych warunków pracy. Podczas naszych kursów dowiesz się jak prawidłowo analizować potencjalne zagrożenie, które może wystąpić podczas pracy.
Bryły geometryczne
Pomoce wizualne stymulują wyobraźnię dziecka, pomagając mu zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia matematyczne. Oferowane bryły geometryczne pozwalają uczniom na szybsze wykonywanie zadań oraz rysunków. W asortymencie posiadamy nie tylko gotowe figury przestrzenne, ale również siatki, dzięki którym uczniowie mogą własnoręcznie tworzyć prostopadłościany czy graniastosłupy.
2017 - © www.cozadzien.com.pl