Profesjonalna firma sprzątająca
Usługą, którą wiele osób chętnie powierza fachowcom jest sprzątanie. Warszawa jest miastem, w którym w tym zakresie skorzystać można z naszej oferty. Jako profesjonalna firma sprzątająca, proponujemy sprzątanie domu, biura, a także sprzątanie awaryjne po zalaniach czy pożarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą profesjonalnych usług!
Bryły geometryczne
Pomoce wizualne stymulują wyobraźnię dziecka, pomagając mu zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia matematyczne. Oferowane bryły geometryczne pozwalają uczniom na szybsze wykonywanie zadań oraz rysunków. W asortymencie posiadamy nie tylko gotowe figury przestrzenne, ale również siatki, dzięki którym uczniowie mogą własnoręcznie tworzyć prostopadłościany czy graniastosłupy.
kurs ratownika medycznego
Zapraszamy osoby świadczące pierwszą pomoc na doszkalający kurs ratownika medycznego. Ma on na celu odświeżyć i zaktualizować posiadaną wiedzę oraz udoskonalić ją pod kątem bieżących odkryć naukowych. Uczestnicy poznają szczegółowe kroki postępowania w przypadku urazów osób dorosłych, dzieci czy kobiet w ciąży.
Zarządzanie projektami szkolenie
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się realizacją i organizacją kompleksowych kursów, dzięki którym osoby uczestniczące poszerzą swoją widzę z konkretnych zakresów. Szkolenie zarządzanie projektami to wysokiej jakości kurs, który organizowany jest przez profesjonalistów. Przekazywana jest na nim wiedza merytoryczna.
szkolenia odpady
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tematycznych warsztatów, skierowaną zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych. Przeprowadzamy szkolenia, podczas których poruszamy istotne tematy dotyczące ochrony środowiska, jak np. emisja zanieczyszczeń, odpady przemysłowe czy gospodarka wodno-ściekowa. Spotkania odbywają się w Zakopanem, Warszawie i Juracie, a także są realizowane online.
2017 - © www.cozadzien.com.pl