Sprzątanie
Usługą, którą wiele osób chętnie powierza fachowcom jest sprzątanie. Warszawa jest miastem, w którym w tym zakresie skorzystać można z naszej oferty. Proponujemy sprzątanie domu, biura, a także sprzątanie awaryjne po zalaniach czy pożarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą profesjonalnych usług!
Bryły geometryczne
Pomoce wizualne stymulują wyobraźnię dziecka, pomagając mu zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia matematyczne. Oferowane bryły geometryczne pozwalają uczniom na szybsze wykonywanie zadań oraz rysunków. W asortymencie posiadamy nie tylko gotowe figury przestrzenne, ale również siatki, dzięki którym uczniowie mogą własnoręcznie tworzyć prostopadłościany czy graniastosłupy.
kurs ratownika medycznego
Zapraszamy osoby świadczące pierwszą pomoc na doszkalający kurs ratownika medycznego. Ma on na celu odświeżyć i zaktualizować posiadaną wiedzę oraz udoskonalić ją pod kątem bieżących odkryć naukowych. Uczestnicy poznają szczegółowe kroki postępowania w przypadku urazów osób dorosłych, dzieci czy kobiet w ciąży.
Uprawnienia G1 G2 G3
W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne i kompleksowe szkolenia SEP. Stowarzyszenie Energetyków Polskich to organizacja zrzeszająca środowisko zawodowe polskich elektryków. Aby bezpiecznie i legalnie wykonywać prace z urządzeniami elektrycznymi, niezbędne jest posiadanie uprawnień SEP. Organizujemy zarówno szkolenia jak i egzaminy do potwierdzenia uprawnień. Oferujemy kursy na uprawnienia G1, G2, G3. Koszt szkolenia i egzaminu dostosowany jest to danej liczby uczestników.
Uprawnienia cieplne
Jeżeli poszukujesz oferty szkoleń zawodowych, koniecznie odwiedź naszą stronę i dowiedz się, w jaki sposób możesz poszerzyć swoje kwalifikacje. Na naszym kursie zdobędziesz uprawnienia cieplne oraz gazowe - przygotujesz się do pracy w nowym środowisku i dowiesz się, jak bezpiecznie obsługiwać urządzenia.
2017 - © www.cozadzien.com.pl